امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 2 Jun 2018 | کد خبر : 2081
 • خطبه نماز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ عسلویه امام جمعه عسلویه :  لزوم مقابله با گرانی درعسلویه به ویژه درماه رمضان /مدیران به تکلیف خودعمل کنند وبربازار نظارت نمایند حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه یکی از راه‌های وصول ...

  خطبه نماز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ عسلویه

  امام جمعه عسلویه :  لزوم مقابله با گرانی درعسلویه به ویژه درماه رمضان /مدیران به تکلیف خودعمل کنند وبربازار نظارت نمایند

  حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه یکی از راه‌های وصول به قرب الهی را توبه دانست و اظهار داشت: توبه واقعی که خدا و رسولش از ما خواسته اند مد نظر است و توبه واقعی یعنی تصمیم قوی و مستحکم و مصمم شدن بر ترک گناه است.

   

  وی ادامه داد: توبه یک تحول و یک انقلاب عظیم درونی است ودری از درهای رحمت الهی به بندگان است. توبه کردن نیاز به کار خاص واعمال خاصی ندارد و در بیان پیامبر(ص) و نیز سفارش امام صادق(ع) سه روز روزه گرفتن ونماز گزاردن و غسل توبه آماده است امیدواریم از این فرصت ولحظات ماه مبارک رمضان برای توبه استفاده کرد.

   

  امام جمعه عسلویه بیانات حضرت امام (ره) در مورد مسئله فلسطین را بیان داشت و افزود: حماسه مردم فلسطین یک پدیده تصادفی نیست که مردم فلسطین بی محابا و با دست خالی دربرابر حملات وحشیانه صهیونیست ها مقاومت می کنند مردم فلسطین به آرمان‌هایی تکیه کردند وبرای آن آرمانها چنین مقاومت می کنند.

   

  هاشمی نژاد اضافه کرد: برخی دنیاپرستان و حیوان صفت ها نمی گذارند مردم فلسطین به دنبال آرمانهایشان بروند.

   

  امام عسلویه به بیان بخش های از بیانات رهبر انقلاب دردیداراساتید ودانشجویان دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و گفت: مسئله آمریکا مسئله جدی است آمریکا با ما دشمن است برخی قبول ندارند آمریکا با ما دشمن است و به لبخند آمریکا دل بسته اند. درنظر چنین افرادی آمریکا بزرگ است. رهبر انقلاب فرمودند از طرف ملت ایران می گویم ترامپ غلط می کنی چهل سال است دغل بازی می کنند برای براندازی نظام و هدفی غیر از این ندارند به لطف خدا وائمه اطهار این نظام پابرجا خواهد ماند.

   

  وی در مورد قضیه فلسطین نیز گفت: رژیم صهیونیستی کشتار انسان های بی دفاع را دردستور کار قرار داده است. شب اول ماه رمضان دربمباران تعداد زیادی به سهادت رساندند اینها با پشتوانه دلارهای نفتی کشورهای به اسم مسلمان است که جسور شده اند. سکوت کشورهای اسلامی خیانت است و کمک می کند خائن های حرمین و آل یهود چه جنایت هایی که درحق ملت فلسطین نمی کنند.

   

  امام جمعه عسلویه به مسئله گرانی درشهرستان عسلویه اشاره کرد وافزود: باید تمام وکمال دراین زمینه نظارت شود به فرماندار عسلویه وجانشین ایشان عرض می کنم بازار را کنترل کنید برخی از آشفته بازار سوء استفاده می کنند. فرصت طلب ها از بحث شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است سوء استفاده می کنند.

   

  وی تاکید کرد: مدیران تکلیف خود را انجام دهند. گزارش های خوبی درباره گرانی به گوش نمی رسد به خصوص درماه رمضانٰ؛ بر بازار مرغ و میوه وتره بار باید بیشتر نظارت شود. مسئولان بهداشت نیز بر بازار فراورده های دامی و گوشت ها نظارت کنند. سلامت گوشت ها بررسی شود که فراوردهای دامی آلوده وارد شهرستان نشود. دراین زمینه جدی باشند هم چنین برکار نانوانی ها هم نظارت شود هم در بحث رعایت بهداشت و هم کمیت وکیفیت نان که در وزن نان برخی نانوایی ها کم دقتی می کنند.

   

  امام جمعه عسلویه به بحث روزه خواری علنی اشاره کرد و افزود: برای بعضی فرهنگ دینی جا نیفتاده است؛ حرمت شکنی این ماه جرم است ولی برخی خیلی پرو شدند و رعایت نمی کنند. باید با این افراد برخورد منطقی قانونی قاطعانه و محکم باشد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "امام جمعه عسلویه : لزوم مقابله با گرانی درعسلویه به ویژه درماه رمضان /مدیران به تکلیف خودعمل کنند وبربازار نظارت نمایند"

  نظرات

  پربحث ترین ها