امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 5 May 2018 | کد خبر : 2074
 • خطبه نماز جمعه ۱۴اردیبهشت ۹۷ عسلویه امام جمعه عسلویه : بنیاد مسکن و منابع طبیعی با تعامل مشکل زمین برای جوانان شهرستان را حل کنند/ لزوم بهبود و تعریض جاده های شهرستان حجت‌الاسلام سیدعلی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه اظهار ...

  خطبه نماز جمعه ۱۴اردیبهشت ۹۷ عسلویه

  امام جمعه عسلویه :

  بنیاد مسکن و منابع طبیعی با تعامل مشکل زمین برای جوانان شهرستان را حل کنند/ لزوم بهبود و تعریض جاده های شهرستان

  حجت‌الاسلام سیدعلی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه اظهار داشت: برای حمایت از کالای ایرانی همه تصمیم بگیرند از کالای ایرانی استفاده کنند. دولت و موسسات بزرگ از جنس ایرانی استفاده کنند. اگر می‌خواهیم فرزند و جوان کارگر خودمان از بیکاری نجات پیدا کنند همین حمایت از کالای ایرانی است.

  وی ادامه داد: بیکاری مضرات زیاد اجتماعی، امنیتی و اخلاقی و… زیادی دارد و خیلی از این فسادهای اخلاقی و هنجارشکنی‌ها مربوط به موضوع بیکاری است. دشمن با ما در جنگ اقتصادی است و راه مقابله با دشمن همین حمایت از کالای ایرانی است.

  امام جمعه عسلویه افزود: به جای برگزاری کنسرت‌ها و صرف هزینه‌های هنگفت که باعث هیاهو و گناه می‌شود به فکر معیشت مردم باشیم. گره کار جوان بیکار با کنسرت باز نمی‌شود. اشتغال و مسکن و ازدواج جوان را هموار کنیم تا روحیه‌اش بهتر شود.

  هاشمی‌نژاد به بحث بلاتکلیفی برخی ادارات شهرستان عسلویه اشاره کرد و گفت: تکلیف اداره تبلیغات اسلامی و اداره ارشاد اسلامی مشخص شود. یک دوره‌ای این اداره ارشاد عنوانی داشت اما دیگری خبری نیست اگر بنا است معطل بماند جمع کنند.

  وی اضافه کرد: اداراتی که نمایندگی داده‌اند یا بنا است نمایندگی بدهند گره‌گشا نیست. اداره مستقل با چارت تشکیلاتی و امکانات بدهند. بعضی می‌گویند فلان مدیرکل گفته اینجا عسلویه است امکانات و جا بدهند تا اداره راه بیفتتد. این چه حرفی است، وظیفه شما مدیرکل است که امکانات بیاورید. اگر نمایندگی به اداره مستقل تبدیل نشود دردی دوا نمی‌کند.

  امام جمعه عسلویه به بحث مشکل کمبود زمین در شهرستان عسلویه اشاره کرد و خواستار تعامل بنیاد مسکن و منابع طبیعی برای رفع مشکل زمین برای مسکن جوانان شد و بیان کرد: تعلل در این زمینه نوعی خیانت است.

  وی به مشکل جاده‌های ارتباطی شهرستان نیز اشاره کرد و خواستار تعریض جاده حد فاصل بندو تا بزباز شد و افزود: این جاده باید دوبانده شود زیرا ترافیک وترددهای زیادی در این مسیر است و مشکلاتی برای مردم به وجود آورده است.

  امام جمعه عسلویه از موضع گیری فرمانده ارتش در ایجاد وحفظ وحدت در نیروهای مسلح تشکر کرد و ادامه داد: از فرمانده معزز و معظم ارتش سرلشکر موسوی تشکر می‌کنم همانطور که رهبرانقلاب هم موضع گیری ایشان را قدردانی کردند که با موضع‌گیری مشت محکمی بر دهان یاوه گویان کوبید.

  وی با تقدیر از برگزاری برنامه‌های اعیاد شعبانیه، تصریح کرد: جشن هرچه مردمی‌تر باشد و مردم پای کار باشند بهتر است اما از برخی ادارات و نهادها توقع داریم جایشان درصدر چنین مراسمی باشد و خودشان مجری برنامه‌ها باشند. برخی مسئولین در مراسمات ناپیدا بودند و حضورشان کمرنگ بوده است.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "بنیاد مسکن و منابع طبیعی با تعامل مشکل زمین برای جوانان شهرستان را حل کنند/ لزوم بهبود و تعریض جاده های شهرستان"

  نظرات

  پربحث ترین ها