امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 30 Apr 2018 | کد خبر : 2070
 • خطبه نماز جمعه ۳۱فروردین ۹۷ عسلویه امام جمعه عسلویه سپاه امروز دژ مستحکمی درمقابل حملات همه جانبه دشمن است./ مشکل آب روستاهای شهرستان حل شود/ درمانگاه شبانه روزی چاه مبارک نیاز به امکانات دارد. حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد با تبریک حلول ماه شریف ...

  خطبه نماز جمعه ۳۱فروردین ۹۷ عسلویه
  امام جمعه عسلویه

  سپاه امروز دژ مستحکمی درمقابل حملات همه جانبه دشمن است./ مشکل آب روستاهای شهرستان حل شود/ درمانگاه شبانه روزی چاه مبارک نیاز به امکانات دارد.

  حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد با تبریک حلول ماه شریف شعبان و اعیاد مبارک آن و موالید مطهر و مقدس ائمه اطهار(ع) اظهار داشت: امروز روز مبارکی است، هم جمعه و عید است و هم روز ولادت با سعادت سیدالشهدا است.

  وی به فضایل وبرتری های امام حسین (ع) اشاره و با نقل روایات و سخنان گرانقدر از پیامبر گرامی اسلام به چند فضیلت از فضایل امام حسین اشاره کرد و گفت: گهواره آن حضرت توسط جبرئیل فرشته امین وی جنبانده شد و نام مبارک امام حسین(ع) توسط خدا انتخاب شد.

  هاشمی‌نژاد افزود: شخصی به محضر امام حسین مشرف شد و گفت که من از شیعیان شما هستم امام فرمود شیعه ما قلبش از کینه وخدعه و خیانت پاک وسالم است؛ سخت است ما شیعه آن حضرت باشیم و انشاءالله ما از محبان و دوستان آن حضرت باشیم.

  امام جمعه عسلویه درخطبه دوم با نقل سخنی از حضرت امام(ره) بیان کرد: به فرموده امام مردم ایران تحمل گرسنگی و تشنگی دارند اما تحمل شکست انقلاب و ضربه به آن را ندارند. مردم مومن و انقلابی ما در زندگی روزمره مشکلات مادی و دنیوی را تحمل می‌کنند اما شکست انقلاب و ارزش‌های اسلامی را تحمل نمی‌کنند.

  هاشمی‌نژاد به بحث شخصیت ممتاز رهبر معظم انقلاب از دیدگاه مراجع و بزرگان اشاره و در این زمینه به نگاه ویژه حاج سید احمد خمینی یادگار امام نسبت به رهبر انقلاب گفت: حاج سید احمد یار امام و پشتیبان رهبر معظم انقلاب بودند. به فرموده ایشان امروز موظف هستیم پشت سر رهبر انقلاب حرکت کنیم و اطاعت از ایشان اطاعت از امام است.

  وی خاطرنشان کرد: همانطور که امام فرمودند حفظ انقلاب از اوجب واجبات است؛ وقتی مجتهدی توسط خبرگان رهبری انتخاب می شود اگر امام را قبول داریم باید او را قبول داشته باشیم. اگر کسی دلسوز انقلاب است مسیر مشخص است، برخی سنگ امام را به سینه می‌زنند اما در عمل چنین نیستند. نایب امام هم مثل امام است و اطاعت از او لازم است. اینها حاج احمد آقا را گاهی قبول دارند و گاهی قبول ندارند.

  امام جمعه عسلویه به سالروز شکست آمریکا در حمله به طبس اشاره کرد و افزود: یاد شهدای آن حادثه را گرامی می‌داریم. واقعه طبس درسی برای دوستان و دشمنان است. محق بودن جمهوری اسلامی ثابت شد. امروز هم خیلی جاها همین است. کمک های خداوند اگر نبود ما مشکلات عدیده‌ای داشتیم. خدا این حکومت را پشتیبانی می کند.

  هاشمی نژاد با تبریک روز پاسدار و جانباز افزود: به فرموده امام، اگر سپاه نبود کشور هم نبود. امام حاضر ما هم می فرماید آینده نظام وابسته به آینده سپاه است؛ تعابیر زیبایی است، امروز سپاه ما بالنده و مقتدر در تمام صحنه ها می درخشد. سپاه نیروی قدرتمند سرافراز و میدان دار در تمام عرصه هاست.

  وی اضافه کرد: امروز سپاه دژ مستحکمی دربرابر حملات همه جانبه دشمن است. دعای خیر امام و نائب امام بدرقه راه همه نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران باد. برخی درصدد تخریب و تضعیف سپاه هستند. اینها یا سپاه را نشناخته‌اند یا سپاه برای آنها ضرر دارد. سپاه خاری در چشم دشمنان است.

  امام جمعه عسلویه به مشکل آب در برخی روستاهای شهرستان اشاره کرد و گفت: به مسئولین شهرستان عرض کنم گزارش‌هایی از کم آبی در برخی از روستاها بخش چاه مبارک، بساتین، بنود و نیز روستای کلات به دست ما رسیده است.

  وی بیان کرد: الان فصل تابستان است و مردم بیشتر به آب نیاز دارند. با جدیت این مشکل آب روستاها رفع شود. برای فرماندار عسلویه آرزوی شفای عاجل داریم. ایشان با اینکه دربستر بیماری هستند ولی مشکلات شهرستان را پی گیری می کنند.

  امام جمعه عسلویه همچنین در خصوص درمانگاه چاه مبارک افزود: این درمانگاه شبانه روزی شده اما امکانات کافی ندارد. از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان می خواهم به مشکلات این درمانگاه رسیدگی کنند و نواقص آن را برطرف کنند.

  هاشمی نژاد مردم را به شرکت در مجالس مذهبی و اعیاد و مناسبت‌ها دعوت کرد و در این زمینه گفت: حضور مردم در برخی جشن‌ها و مراسم نگران‌کننده است مجالس ائمه باید پرشور برگزار شود. ازمردم بیشتر انتظار داریم که دراعیاد و مجالس اهل بیت پر شور شرکت کنند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "سپاه امروز دژ مستحکمی درمقابل حملات همه جانبه دشمن است./ مشکل آب روستاهای شهرستان حل شود/ درمانگاه شبانه روزی چاه مبارک نیاز به امکانات دارد."

  نظرات

  پربحث ترین ها