امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 7 Apr 2018 | کد خبر : 2064
 • خطبه نماز جمعه ۱۷فروردین ۹۷عسلویه امام جمعه موقت عسلویه: درحق ما مردم عسلویه ظلم شده است /ادارات ناقص و بی روح است حجت الاسلام والمسلمین شیخ عباس بحرینی در خطبه اول نماز جمعه امروز عسلویه با اشاره به میلاد حضرت علی (ع) و ...

  خطبه نماز جمعه ۱۷فروردین ۹۷عسلویه
  امام جمعه موقت عسلویه:

  درحق ما مردم عسلویه ظلم شده است /ادارات ناقص و بی روح است

  حجت الاسلام والمسلمین شیخ عباس بحرینی در خطبه اول نماز جمعه امروز عسلویه با اشاره به میلاد حضرت علی (ع) و ایام اعتکاف اظهار داشت: از معتکفین عزیز تشکر می‌کنم؛ خداوند این توشه‌ای که اندوختند را حفظ کند. از همه دست اندرکارانی که به معتکفین خدمت‌رسانی کردند نیز سپاسگزاریم.

  وی به اهمیت ولایت علی ابن ابی طالب (ع)  اشاره کرد و افزود: اعتکاف با ولادت آن حضرت شروع شد. اعتکاف بدون ولایت ارزشی ندارد. ولایت علی (ع) دژ محکمی است و دژی محکم‌تر از ولایت نیست.

  امام جمعه موقت عسلویه به اظهارات اخیر ولیعهد عربستان اشاره کرد و ادامه داد: اخیرا این شاهزاده نادان گفته است ما با ایران مشکل ایدئولوژی داریم؛ درست گفته است زیرا ایدئولوژی ما از اهل بیت(ع) است و ایدئولوژی او که وهابیت است از انگلیس است. ما از نعمت ولایت برخورداریم و آنها نعمت نفت دارند. ما پیرو حضرت علی(ع) هستیم و ایمان آن حضرت بر زمین و آسمان‌ها می‌چربد و سنگین‌تر است. دشمنان حق دارند در برابر این عظمت بایستند. اینها جنایت می‌کنند شیعه و سنی را می‌کشند و اسرائیل غاصب را به رسمیت می‌شناسند.

  بحرینی در خطبه دوم سالروز شهادت شهید آوینی را گرامی داشت و بیان کرد: این شهید عزیز و اهل قلم زحمت کشیدند و روایت فتح را از خود به یادگار گذاشت.

  امام جمعه موقت عسلویه سالروز شهادت صیاد شیرازی را گرامی داشت و اضافه کرد: این انسان بزرگوار فرمانده‌ای شجاع و با ایمان بود. تمام وجودشان ایمان و عبادت بود و لیاقت شهادت داشتند. دشمنان در جبهه نتوانستند او را به شهادت برساند و منافقین پس از دفاع مقدس او را ترور کردند و ما را از شخصیت ایشان محروم کردند.

  بحرینی خطاب به استاندار بوشهر گفت: از استاندار بوشهر می‌خواهیم که به عسلویه برسید. سهل انگاری‌هایی که دیگران انجام دادند از آن جلوگیری کنید. در حق ما مردم عسلویه ظلم شده است.

  وی تاکید کرد: چهارسال است که اینجا شهرستان شده اما ما نقشی از شهرستان نمی‌بینیم ادارات ناقص است. باید ادارات اینجا ویژه باشد. ادارات بی روح و ناقص است. اینها دلسوز نیستند و اگر دلسوز بودند فکری برای ما می کردند و مشکلات را حل می‌کردند.

  امام جمعه موقت عسلویه خطاب به نماینده مجلس هم گفت: مگر ما جزء ملت ایران نیستیم؛ تا کی باید برای یک کار جزئی اداری برویم کنگان. از شما می‌خواهم با مردم هم‌درد باشید.

  وی تصریح کرد: همین مردم شما را به صندلی مجلس رساندند. این مردم عسلویه به شما رای دادند. اگر رای مردم عسلویه نبود شما به مجلس نمی‌رفتید. تلاش کنید ادارات استقرار پیدا کند. استاندار هم بررسی کنند نواقص را برطرف کنند و به داد مردم برسند

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "درحق ما مردم عسلویه ظلم شده است /ادارات ناقص و بی روح است"

  نظرات

  پربحث ترین ها