امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 24 Feb 2018 | کد خبر : 2036
 • امام جمعه عسلویه:با اخلال گران امنیت باید قاطعانه و با اشد مجازات برخورد شود   حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه در ادامه مباحث گذشته در خصوص گناهان کبیره قطع رحم را از گناهان کبیره دانست و اظهار ...

  امام جمعه عسلویه:با اخلال گران امنیت باید قاطعانه و با اشد مجازات برخورد شود

   

  حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه در ادامه مباحث گذشته در خصوص گناهان کبیره قطع رحم را از گناهان کبیره دانست و اظهار داشت: عامل اصلی قطع رحم اشتغال به امور دنیا و به فراموشی سپردن آموزه های دینی است و در این مقوله در خواب غفلت هستیم در قرآن به قاطع رحم وعده آتش داده شده و مورد لعن قرار گرفته است.

   

  وی افزود: برخی عهد و پیمان خود با خدا را می شکنند؛ قطع پیوند دوستی و خویشاندی وقطع ارتباط با رهبران الهی خسران است. قطع ارتباط فساد آور است و ایجاد بغض و کینه می کند و باعث فساد وتباهی می شود. پرهیزگاری و صله رحم کنار هم هستند کسی که صله رحم قطع کند پرهیزگاری نکرده و بی تقوایی کرده است. در زندگی ماشینی و مدرن امروز بیشتر مراقب باشیم.

   

  امام جمعه عسلویه در خطبه دوم با نقل سخنی از حضرت امام (ره) بیان کرد: وظیفه ماست که در مقابل ابرقدرت ها بیاستیم؛ قدرت ایستادن هم داریم و امروز هر صدایی و عملی که برخلاف جریان انقلاب باشد خدمت به جهانخواران است و دلیل بر وابستگی آنان است.

   

  هاشمی‌نژاد با بیان فرازهایی از سخنان رهبر انقلاب افزود: ایشان فرمودند اینکه مسئولان اسم مردم را مکرر بیان می کنند خوب است، اینکه در صحبت‌ها از مردم حرف می‌زنند نشان‌دهنده آن است که بخشی از قدرت نظام اسلامی از مردم است. باید مردم را بشناسند و مردم را بفهمند.

   

  وی اظهار داشت: مسئولان باید مردم را مثل حضرت امام و مقام معظم رهبری باور داشته باشند. رهبر انقلاب اشرافی‌گری، بی توجهی به قشر محروم جامعه، اعتماد به بیگانه، دل سپردن به طبقات مرفه را از آفت های انقلاب دانستند.

   

  امام جمعه عسلویه حادثه دلخراش سقوط هواپیما را که باعث جان باختن جمعی از هموطنان شد تسلیت گفت و برای خانواده های آنان صبر وتحمل آرزو کرد و گفت: مسئولین به جد بررسی کنند چه اتفاقی افتاده و آیا حادثه طبیعی بوده یا غیر طبیعی بوده است.

   

  هاشمی نژاد به حادثه خیابان پاسداران تهران اشاره کرد و افزود: حافظان امنیت بازهم شهید تقدیم کردند و برخی افراد مخل امنیت و نظم عمومی دست به جنایت زدند از صبر و حوصله و اقتدار نیروی انتظامی تشکر می‌کنم. اصل برای نیروهای امنیتی حفظ جان وسلامت مردم است. این جان برکفان حاضر شدند جان بدهند ولی به مردم آسیبی نرسد.

   

  وی ادامه داد: از دستگاه قضایی مصرانه می خواهیم با عاملان این جنایت قاطعانه برخورد کنند. برخی مواقع عدم قاطعیت باعث پر رو شدن این افراد شده است چرا افراد خائن احساس امنیت کنند نباید به اینها مهلت داد باید به اشد مجازات برسند حساب این افراد از عموم مردم جداست.

   

  امام جمعه عسلویه از عموم مردم شهرستان عسلویه اعم از شیعه و سنی که در مراسم استقبال و تشییع و به خاک سپاری چهار شهید گمنام شرکت کردند تقدیر کرد و افزود: چهار لاله پرپر مهمان شهرستان ما شدند و امیدوارم میزبان خوب ولایقی برای آنان باشیم.

   

  وی گفت: هرجا شهدا باشند روحانیت و معنویت است. انشاءالله برکات شهدا شامل این شهرستان شود. ما به شهدا و مقام شهدا معرفت آن چنانی پیدا نکرده‌ایم شهدا عزیز همه هستند متعلق به همه هستند و مال یک گروه و قشر خاص نیستند.

   

  هاشمی‌نژاد ادامه داد: ما در سایه‌سار شهدا نفس می‌کشیم و زندگی می‌کنیم اگر به وظیفه خود عمل نکنیم در مقابل شهدا شرمنده می‌شویم. بهترین خدمت به شهدا خدمت به جامعه اسلامی است و مهمترین پیام شهدا پیام وحدت است، وحدت درسایه سار ولایت باعث پیشرفت می شود این وحدت و انسجام به کوری چشم دشمنان باید حفظ شود.

 • برچسب ها : ,

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "امام جمعه عسلویه: با اخلال گران امنیت باید قاطعانه و با اشد مجازات برخورد شود"

  نظرات

  پربحث ترین ها