امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 12 Feb 2018 | کد خبر : 2029
 • امام جمعه موقت عسلویه درجمع راهپیمایان یوم الله  22 بهمن: ملت وحدت را حفظ کند این انقلاب به شکوفایی رسیده است. همزمان با حضور با شکوه ملت مسلمان ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن آحاد مردم شیعه و سنی عسلویه با ...

  امام جمعه موقت عسلویه درجمع راهپیمایان یوم الله  22 بهمن:

  ملت وحدت را حفظ کند این انقلاب به شکوفایی رسیده است.

  همزمان با حضور با شکوه ملت مسلمان ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن آحاد مردم شیعه و سنی عسلویه با حضور گسترده دراین راهپیمایی یک بار دیگر بیعت خویش را با آرمان های حضرت امام (ره)و رهبرمعظم انقلاب و شهدا مستحکم ساختند.

  مردم با حضور حماسی خود مسیرراهپیمایی  از فلکه لنج تا پارک ساحلی را طی کردند وبا شعارهای کوبنده وانقلابی این روز را گرامی داشتند.

  شیخ عباس بحرینی امام جمعه موقت واز روحانیون وپیشکسوتان انقلابی در سخنانی با تبریک یوم الله 22 بهمن از حضورقشرهای مختلف مردم ، اهالی شیعه وسنی عسلویه  مسئولین و مدیران وکارکنان صنعت نفت در راهپیمایی امروز قدردانی کرد.

  وی مهمترین رمز پیروزی انقلاب را لطف خدا رهبری امام و وحدت امت دانست و افزود توسل وسیله رسیدن به خداست و  توسل به خدا و پیامبر وائمه اطهارنیز از عوامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود  وی یکی دیگر از عوامل را خواست واراده ملت برای تغییر و پیروزی بر نظام ستمشاهی دانست .

  امام جمعه موقت عسلویه با تجلیل از نقش مردم عسلویه در دوران پیروزی انقلاب با نقل خاطرات آن روزها گفت مردم ساحل نشین عسلویه اعم از شیعه وسنی اوج روزهای انقلاب در بهمن ماه 57 درحسینیه صاحب الزمان حضور یافتند ومن آنجا برایشان سخنرانی کردم و بر علیه شاه و نظام پهلوی شعار می دادند  ماموران ژاندارمری من را تهدید کردند اما گفتم من از شما ترسی ندارم  وآنها عقب نشینی کردند. ماموران گروهان ژاندارمری می خواستند سلاح وتجهیزات را از گروهان خارج کنند مردم مانع شدند و خودشان گروهان را تحویل گرفتند و شهر را سنگر بندی کردند و نگهبانی می دادند و شب وروزاز مردم واموال عمومی حفاظت می کردند.مردم عسلویه همیشه درصحنه ها حاضر بودند.

  شیخ عباس بحرینی افزود این مردم دین خودرا به انقلاب ونظام اداکرده اند وباز هم درتمام صحنه ها حاضرند ولی این ملت سهم دارد مسئولین باید به این مردم برسند الان بیش از چهار سال است عسلویه شهرستان شده هنوز بسیاری از ادارات مستقر نشده است از فرماندار محترم می خواهم ادارات به صورت کامل استقرار شوند به صورت نمایندگی نباشند تا مردم مجبور شوند فاصله زیاد را طی کنند وبه شهرستان های دیگر بروند.

  وی در پایان خواستار وحدت مردم شد وگفت انقلاب ما به شکوفایی رسیده وقدرتمند شدیم گول دشمن نخوریم دشمن دنبال جنگ نرم است و می خواهد جوانان ما را منحرف کند به بیگانگان دل نبندیم و به این انقلاب افتخار کنیم.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "امام جمعه موقت عسلویه : ملت وحدت را حفظ کند این انقلاب به شکوفایی رسیده است."

  نظرات

  پربحث ترین ها