امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 4 Feb 2018 | کد خبر : 2023
 • امام جمعه عسلویه :انقلاب ما انقلابی مردمی بود واز متن وبطن مردم برخواسته بود. حجت‌الاسلام سیدعلی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه با تسلیت ایام شهادت فاطمه زهراء (س) گفت: حضرت زهرا دارای کرامات و فضایل زیادی است که ...

  امام جمعه عسلویه :انقلاب ما انقلابی مردمی بود واز متن وبطن مردم برخواسته بود.

  حجت‌الاسلام سیدعلی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه با تسلیت ایام شهادت فاطمه زهراء (س) گفت: حضرت زهرا دارای کرامات و فضایل زیادی است که ما به آنها آگاهی نداریم. آگاهی ما در مقابل دریای فضایل آن حضرت به مانند قطره ای است. پیامبر (ص) فرمودند که حضرت زهرا قبل از من و حضرت علی و همه انبیاء و .بزرگان وارد بهشت می شود ۷۰ هزار تن از ملائکه او را با عزت و شوکت وارد بهشت می کنند، جایگاه و مقام آن حضرت در پیشگاه خداوند قابل وصف نیست.

  وی با اشاره به سخنان ارزشمند امام راحل (ره) بیان کرد: در این معجزه عصر که به دست ملت انجام گرفت قوای مسلح و متعهد و میهن دوست سهم به سزایی داشتند. وقوع انقلاب اسلامی واقعا معجزه بود. رژیم ستم شاهی تا دندان مسلح بود و همه مستکبران عالم پشتیبان او بودند ولی با قدرت ملت و وفاداری قوای مسلح به خصوص نیروی هوایی به امام این انقلاب پیروز شد.

  امام جمعه عسلویه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب افزود: رهبر انقلاب فرمودند حرف ملت ما همیشه ایستادگی در مقابل زورگویی‌ها و زیر بار تحمیل قدرت‌ها نرفتن است. حضور در ۹ دی و بعد از آن باعث شد دشمن به اهدافش نرسد. ملت منطق و هدف و مسیر خود را طی می کند و در مقابل قدرت‌های نابخرد ایستاده است. در ابتدای اتقلاب این ملت جوان بود الان پخته‌تر و مصمم‌تر و با انگیزه‌تر است و در حرکت‌های انقلابی امروز هم جوان‌ها در خط مقدم هستند. انگیزه آنها از جوانان انقلابی دوران انقلاب کمتر نیست.

  وی با تبریک فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی ادامه داد: شاخص‌های انقلاب ما با سایر انقلاب‌ها در دنیا متفاوت بود این شاخص‌ها عبارتند از اینکه انقلاب ما انقلابی مردمی بود و از متن و بطن مردم برخواسته بود و مردم در تمام ارکان نظام نقش دارند، مردم با انتخاب خبرگان در انتخاب رهبری نقش دارند، ایجاد و استمرار این انقلاب وابسته به مردم بوده و عزت و شوکت این انقلاب از مردم است.

  هاشمی نژاد دومین شاخص انقلاب را در انگیزه انقلاب دانست و گفت: انگیزه مردم از این انقلاب احیاء اسلام و ارزش‌های اسلامی بود و امروز هم این انگیزه مدنظر مردم است که این ارزش‌ها حفظ شود.

  امام جمعه عسلویه شاخص دیگر انقلاب اسلامی را وجود رهبری الهی دانست و بیان کرد: حضرت امام (ره) به درستی این انقلاب را هدایت کرد و خلف شایسته ایشان مقام معظم رهبری امروز این انقلاب را درشرایط سخت امروز هدایت می‌کنند.

  هاشمی‌نژاد افزود: حفظ نظام امروز سخت‌تر است تا زمان حضرت امام(ره)؛ زیرا امروز با ابزارهای مدرن و پیشرفته انقلاب را نشانه رفته است و اگر انقلاب و نظام و رهبری را دوست داریم باید بیشتر مراقب باشیم.

  وی گفت: امروز ابزارهای مدرن دشمن به خانه‌های ما آمده است و می‌خواهند معنویت را از ما و بچه‌های ما بگیرند. کسانی که دغدغه دین، انقلاب و رهبری دارید باید به معنویت توجه کنید. چه مردم و چه مسئولین باید با تقوا و ایمان باشند. تقوا کار ساز است و نقشه های دشمن را خنثی می کند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "امام جمعه عسلویه :انقلاب ما انقلابی مردمی بود واز متن وبطن مردم برخواسته بود."

  نظرات

  پربحث ترین ها