امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 30 Dec 2017 | کد خبر : 2008
 • امام جمعه عسلویه : ۹ دی‌ماه سند بصیرت و میثاق امت با ولایت است حجت‌الاسلام سید علی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه با تسلیت رحلت شهادت‌گونه حضرت فاطمه معصومه(س)، با نقل سخنان امام صادق و امام رضا (ع) ...

  امام جمعه عسلویه : ۹ دی‌ماه سند بصیرت و میثاق امت با ولایت است

  حجت‌الاسلام سید علی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه با تسلیت رحلت شهادت‌گونه حضرت فاطمه معصومه(س)، با نقل سخنان امام صادق و امام رضا (ع) در بیان فضایل کریمه اهل بیت ایشان را مایه برکت شهر قم دانست و اظهار داشت: هر کس او را با معرفت زیارت کند بهشت بر او واجب است.

  امام جمعه عسلویه درخطبه دوم با اشاره به دیدار اخیر خود با رهبر معظم انقلاب بیان کرد: توفیق و سعادتی نصیب حقیر و برخی دوستان شد با رهبر معظم انقلاب دیدار داشته باشیم و چهره ملکوتی آن حضرت را زیارت کنیم.

  وی افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب، دولت‌های گذشته خدمات  و نیز صدماتی داشتند. رهبری از نقد منصفانه و عاقلانه گفتند و فرمودند که نقد با لجن پراکنی فرق دارد، ملت ایران ۴۰ سال مقتدرانه ایستادگی کرده و توانسته بر همه توطئه‌ها فایق آید. ملت ایران از هفت خوان عبور کرده در حالی که برخی ملت‌ها از یک خوان هم نتوانستند بگذرند.

  هاشمی‌نژاد اضافه کرد: رهبری فرمودند کسانی که همه امکانات کشور دست آنها بوده و کسانی که امروز همه امکانات مدیریتی کشور دست آنها است باید پاسخگو باشند. این سخن امام ملاک و معیار است که ملاک حال فعلی افراد است و اینکه در گذشته چه کاره بودند مهم نیست.

  وی ادامه داد: خیلی سخت است آدم تا دم مردن خود را حفظ کند و انحرافی نرود و کج نرود. برخی مسیر را گم کرده‌اند؛ ملت هوشیار است اما باید بیشتر مراقب باشد. دست‌های پنهانی در کار است تا هرگاه اتفاقی افتاد بریزند در خیابان؛ این توطئه و دسیسه دشمن است که مردم باید مثل روز ۹ دی هوشیار باشند.

  هاشمی نژاد با اشاره به یوم الله ۹ دی گفت: این روز حماسه‌ای ماندگار است که ملت برای دفاع از ارزش‌های دینی به پا خاست و هتاکی و آتش‌زدن بیرق امام حسین و اهانت به روز عاشورا را تحمل نکرد. این روز در تاریخ ثبت شد و سند بصیرت ومیثاق امت با ولایت است.

  امام جمعه عسلویه با بر شمردن دستاوردهای ۹ دی افزود: بیعت مجدد امت با ولایت، زمین‌گیر شدن دشمن و اقتدار نظام به رخ جهانیان کشیده شد و همچنین در این روز شاهد انسجام و وحدت وهمدلی مجدد مردم بودیم.

  وی گفت: دستاورد دیگر ۹ دی زنگ بیدارباش خواص بود، برخی خواص سست، کج‌فهم و بی‌ بصیرت و ترسو سکوت کردند و گوشه‌ای ساکت نشستند. سکوت آنان در آن روز خیانت بود، ملت جلوتر از خواص بود و به آنان هشدار دادند که به آغوش ملت برگردند و در حاشیه نباشند.

  حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد تصریح کرد: این ملت تا زمانی که مرید و گوش به فرمان رهبر است هیچ دشمنی نمی‌تواند به این انقلاب لطمه بزند.

 • برچسب ها : ,

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "امام جمعه عسلویه : ۹ دی‌ماه سند بصیرت و میثاق امت با ولایت است"

  نظرات

  پربحث ترین ها