امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 25 Nov 2017 | کد خبر : 1995
 • امام جمعه عسلویه : بسیج مرد میدان روزهای سخت است. حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه در بحث گناهان کبیره به عاق والدین اشاره کرد و اظهار داشت: عاق والدین از گناهان کبیره است و باید نسبت به ...

  امام جمعه عسلویه :
  بسیج مرد میدان روزهای سخت است.

  حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه در بحث گناهان کبیره به عاق والدین اشاره کرد و اظهار داشت: عاق والدین از گناهان کبیره است و باید نسبت به پدر و مادر احترام خاص و ویژه قائل شویم و آنها را تکریم وتعظیم کنیم.

  وی اضافه کرد: آثار خوبی برای کسانی که پدر و مادر را تکریم می‌کنند وجود دارد و آثار مهلکی برای کسانی که نسبت به پدر و مادر خود احترام قائل نیستند وجود دارد.

  امام جمعه عسلویه بیان کرد: پیامبر اسلام(ص) عاق شده والدین را نفرین کرده و جبرئل نیز آمین گفتند. پیامبر در این زمینه فرمود هر کس به پدر و مادرش از روی غیض نگاه کند حتی اگر به او ستم کرده باشند نماز و روزه و عبادات او قبول نمی‌شود، اگر پدر و مادر از کسی راضی نباشد آمرزیده نمی‌شود.

  امام جمعه عسلویه در خطبه دوم به فرازهایی از بیانات رهبر انقلاب در جمع بسیجیان اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب فرمودند برخی می‌گویند کلمه دشمن را چرا تکرار می‌کنید، اینها غافل هستند و متوجه نیستند که اگر دشمن مجال یابد از ضربه زدن تعلل نخواهد کرد. به فرموده رهبری، جوانان برومند لایق و شایسته ما آمریکا و ایادی را شکست دادند.

  هاشمی‌نژاد با اشاره به اعلام خبر مسرت بخش نابودی داعش گفت: شجره خبیثه داعش ریشه‌کن شد و شهرهای عراق و سوریه به دست رزمندگان دلاور اسلام و به فرماندهی سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر زمان از آنها گرفته شد.

  وی ادامه داد: سردار سلیمانی وعده کرده بود که تا سه ماه دیگر داعش نابود خواهد شد و کمتر از سه ماه این اتفاق افتاد. رهبر انقلاب در پاسخ به نامه سردارسلیمانی نوشتند که خدا را با تمام وجود شاکرم که شجره خبیثه داعش با دست شما بندگان صالح خدا از بین رفت. با نابود کردن توده سرطانی داعش نه تنها به منطقه وجهان اسلام بلکه به بشریت خدمت کردید.

  امام جمعه عسلویه با تبریک هفته بسیج افزود: میلیون‌ها نفر در کشور عضو بسیج نیستند اما بالقوه بسیجی هستند. وجود بسیج مایه مباهات و افتخار و نماد عزت ما است. بسیج مرد میدان روزهای سخت است. هر جا نیاز باشد بسیج خط شکن و گره گشای مشکلات است. با وجود بسیج دشمن خوار وذلیل است، رهبر معظم فرمودند هیچ مجموعه ای قابل مقایسه با بسیج نیست. بسیج چیز دیگری است. معیار بسیج ایمان و بصیرت است.

  هاشمی‌نژاد  به سفر رهبر انقلاب به منطقه زلزله زده کرمانشاه اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب بدون تشریفات و با سادگی تمام به مردم سر زدند و در بین مردم حضور یافتند. مردم هم از حضور ایشان خوشحال بودند و اشک می‌ریختند. در بین مردم سخنرانی کردند و فرمودند مردم به اندازه توان خود کمک کرده‌اند. مسئولان در بعضی از بخش‌ها خوش درخشیدند اما بنده قانع نیستم. الان هواسردتر می‌شود برف و باران می‌بارد مسئولین باید بیشتر تلاش کنند.

  در بین خطبه های نماز جمعه شهرستان عسلویه سرهنگ مهدی حسن زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم الانبیاء شهرستان به مناسبت هفته بسیج سخنرانی کردند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "امام جمعه عسلویه : بسیج مرد میدان روزهای سخت است."

  نظرات

  پربحث ترین ها