امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 26 Aug 2017 | کد خبر : 1965
 • حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه به موضوع گناهان کبیره اشاره کرد و اظهار داشت: صفت دروغ یکی از گناهان کبیره و صفتی زشت و ناپسند است. وی با استناد به سخنی از پیامبر یک نشانه منافق ...

  حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه به موضوع گناهان کبیره اشاره کرد و اظهار داشت: صفت دروغ یکی از گناهان کبیره و صفتی زشت و ناپسند است.

  وی با استناد به سخنی از پیامبر یک نشانه منافق را دروغ‌گویی، خلف وعده و خیانت در امانت دانست و اضافه کرد: برخی از نتایج دروغ را می‌توان رسوایی، خسران در دنیا و آخرت و ملامت و پشیمانی دانست که متاسفانه دروغ در جامعه بسیار رواج دارد.

  هاشمی‌نژاد در خطبه دوم به بخش‌هایی از بیانات رهبری در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود:‌ پرداختن به مشکلات خصوصا مشکلات اقتصادی مردم وتعامل با دنیا و ارتباط با کشور با حفظ منافع ملی و برخورد همراه با صلابت با هرگونه سلطه طلبی باید در دستور کار باشد.

  وی بر لزوم رفع مشکلات مردم توسط مسئولان تاکید کرد و افزود: رهبری فرموند مردم پشتیبان دولت هستند.

  امام جمعه عسلویه با گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر این دو شهید را دولت‌مردانی مومن و انقلابی و متعهد دانست و گفت: این دو شهید فقط به فکر خدمت صادقانه به مردم بودند و اهل اخلاص و عمل بودند. مسئولان ما باید از این دوشهید سرمشق بگیرند.

  وی ادامه داد: از حضور اقشار مختلف مردم شیعه و سنی شهرستان و مسئولین که برادرانه و همراه با وحدت در استقبال و تشییع  پیکر مطهر شهدای خوشنام شرکت کردند صمیمانه تشکر می‌کنم.

  هاشمی‌نژاد بار دیگر بر رفع مشکل بیکاری جوانان و رفع مشکل آلودگی هوای شهرستان عسلویه تاکید و تصریح کرد: این مسئله حل شدنی است؛ مسئولین بیایند در این زمینه در همین نمازجمعه به مردم گزارش بدهند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "امام جمعه عسلویه: لزوم رفع آلودگی‌های عسلویه/ مسئولان به مردم گزارش دهند"

  نظرات

  پربحث ترین ها