امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 3 Jul 2017 | کد خبر : 1939
 • حجت‌الاسلام عباس بحرینی در نماز جمعه عسلویه اظهار داشت: تازه از ماه رمضان خارج شده‌ایم، ماه رمضان بهار تقوا است و خداوند دستور داده که روزه بگیریم تا پرهیزگار شویم. وی اضافه کرد: انسان دو بعد دارد، بعد انسانی و بعد ...

  حجت‌الاسلام عباس بحرینی در نماز جمعه عسلویه اظهار داشت: تازه از ماه رمضان خارج شده‌ایم، ماه رمضان بهار تقوا است و خداوند دستور داده که روزه بگیریم تا پرهیزگار شویم.

  وی اضافه کرد: انسان دو بعد دارد، بعد انسانی و بعد حیوانی، هر کدام از این دو در وجود انسان بچربد انسان همان می‌شود. دستورات اسلام همه برای این است که روح فرشته انسان قدرت پیدا کند. اگر انسان به وظیفه الهی عمل کند از فرشته هم گاهی بالاتر می‌رود و اگر به وظیفه عمل نکند از حیوان هم پست تر می شود.

  بحرینی با بیان اینکه یک ماه خودسازی برای تعالی بود که اوج بگیریم و خودمان را بالا بکشیم، افزود: رمضان ماه تعالی است، توشه رمضان که برگرفته‌ایم نگه داریم و با گناه آنچه انجام داده‌ایم را از بین نبریم. گناه باعث ریزش تقوا می شود، شیطان و هوای نفس از ما دست برنمی‌دارد، مخصوصا جوانان بیشتر مراقب باشند.

  امام جمعه موقت عسلویه به سالروز شهادت شهید آیت الله صدوقی اشاره کرد و ادامه داد: این شهید گرانقدر به وسیله منافقین به شهادت رسید؛ شخصیت‌های بزرگی را ما از دست دادیم. هزاران انسان خوب منافقین از ما گرفتند به این امید که این انقلاب را بشکنند اما به اهداف پلیدشان نرسیدند.

  وی به ساقط کردن هواپیمای مسافربری ما توسط ناو آمریکایی اشاره کرد و گفت: به شهادت رساندن ده‌ها نفر از مسافران بی‌گناه جنایت آمریکا بود. وقتی اعتراض کردیم گفتند اشتباه کردیم، فکر کردیم یک هواپیمای جنگنده است، برای آمریکا ننگ است که این همه ادعای پیشرفت دارد و نتواند هواپیمای مسافربری و جنگنده را از هم تشخیص دهد. اگر واقعا اشتباه کردید چرا به فرمانده آن ناو مدال افتخار دادید؟ دادن مدال یعنی این کار عمدی است و دروغ می‌گویید. دنیا می‌داند شما دروغگو هستید، در کل جهان جنایت می‌کنید و دم از حقوق بشر هم می‌زنید.

  بحرینی افزود: انقلاب ما با این توطئه‌ها شکست نمی‌خورد. انقلاب ما الهی است، یا تسلیم شوید یا سر جایتان بنشینید. شما که کوتاهی نکردید، خواستید انقلاب ما را شکست بدهید، 8 سال جنگ بر ما تحمیل کردید، از عروسکی به نام صدام حمایت کردید، اون روز ما هیچ سلاحی نداشتیم و خدا ما را یاری کرد. الان که قدرتمند هستیم موشک می‌سازیم، انواع سلاح‌ها می‌سازیم و به دنیا هم ارسال می‌کنیم. انقلاب ما ریشه دوانده و جای خودش را پیدا کرده؛ بیایید با صداقت وارد شوید.

  امام جمعه موقت عسلویه با اشاره به موضوع داعش گفت: چرا داعش به وجود آمد؟ علت این بود که جوانان در غرب رو به اسلام کردند و با تحقیق مسلمان می‌شدند و جمعیت مسلمان در دنیا در حال زیاد شدن است. خواستند با اینکار جلوی اسلام‌گرایی جوانان‌شان را بگیرند و جمعیت مسلمان را کاهش دهند و از طرفی چهره اسلام را خشن نشان دهند. هدف شان هم مسلمان‌کشی و هم معرفی اسلام به عنوان دینی خشن بود. مجری این کار هم آل سعود به نیابت از آمریکا است؛ جرثومه فساد که ادعای رهبری جهان اسلام دارد.

  وی اضافه کرد: آل سعود هم نوکری آمریکا می‌کند، هم پول می‌دهد؛ اینها جنایت می‌کنند و مردم را به طرز فجیع می‌کشند و مساجد را بر سر مردم خراب می‌کنند. هم شیعه و هم سنی را می‌کشند، هزاران نفر در سوریه عراق و یمن کشتند. اینها تحرکاتی دارند و مردم باید هوشیار باشند و تک تک مردم اطلاعاتی باشند و اگر حرکتی دیدند به مسئولین اطلاع بدهند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "امام جمعه موقت عسلویه:مردم در مقابل تحرکات ضد دینی و امنیتی هوشیار باشند"

  نظرات

  پربحث ترین ها