امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهار شنبه 7 Jun 2017 | کد خبر : 1928
 • امام جمعه عسلویه عصر یکشنبه در مراسم گرامیداشت ۱۴ خرداد با تسیلت سالروز ارتحال حضرت امام بر ادامه راه امام و پیروی از فرامین خلف صالح امام مقام معظم  رهبری تاکید کرد. حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد افزود: امام انقلاب عظیمی کرد ...

  امام جمعه عسلویه عصر یکشنبه در مراسم گرامیداشت ۱۴ خرداد با تسیلت سالروز ارتحال حضرت امام بر ادامه راه امام و پیروی از فرامین خلف صالح امام مقام معظم  رهبری تاکید کرد.

  حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد افزود: امام انقلاب عظیمی کرد و تحول بزرگی نه در جهان اسلام بلکه در جهان ایجاد کرد و امروز باعث بیداری اسلامی و بیداری مستضعفان و محرومان دنیا شده است.

  امام جمعه عسلویه تصریح کرد: ادامه راه امام باید با عمل همراه باشد؛ باید شعارها و اهداف امام در عمل پیاده کنیم، شعار استکبار ستیزی و عدالت محوری از شعارهای امام بود.

  وی با انتقاد از کسانی با شعار خود را ادامه‌دهنده راه امام می‌دانند افزود: رسیدگی به محرومان و نجات مستضعفان شعار امام و انقلاب بود؛ آیا کسانی که امروز مردم را طبقه‌بندی می‌کنند ادامه دهنده راه امام هستند.

  هاشمی‌نژاد ادامه داد: بروید ببینید آیا در ادارات ما به محرومان توجه می‌شود؟ بین مردم فرق می‌گذارند، رشوه و پارتی‌بازی عادی شده، جواب امام و شهداء را چگونه می‌خواهیم بدهیم؟ می‌گویند این حرف‌ها را نزنید نظام زیر سوال می رود؛ من که انقلابی و دیندار نیستم زیر سوال هستم، انقلاب و نظام زیر سوال نیست.

  وی با انتقاد از برخی تحلیل‌گران منحرف که ولایت فقیه را دیکتاتوری می‌دانند افزود: همین امام فرمود ولایت فقیه همان ولایت رسول‌الله است؛ همین امام فرمود که حفظ نظام از اوجب واجبات است و امام فرمود که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد؛ ما اصول امام را فراموش کردیم.

  وی به مدیریت مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: نزدیک ۳۰ است که ایشان در این شرایط سخت و بحران‌های زیاد کشور را با تدبیر و مدیریت صحیح اداره کرده و از بحران‌های سخت عبور داده است؛ الان شرایط جهان و منطقه و مشکلات ما قابل قیاس با زمان امام نیست. دشمنان اطراف ما را احاطه کردند و با ابزارهای جدید آمده‌اند، این مدیریت خردمندانه مقام معظم رهبری بوده که نظام را حفظ کرده است.

  وی به ساده زیستی امام اشاره کرد و ادامه داد: ساده زندگی کردن از اصول امام بود. امروز ما چگونه زندگی می‌کنیم، عده‌ای فرصت‌طلب، دنیا طلب و مقام‌پرست دنبال اشرافی‌گری هستند.

  مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در حسینیه صاحب الزمان (عج) عسلویه با حضور مشتاقان امام راحل برگزار شد.

  در ادامه مراسم قرآن خوانی توسط تعدادی از قاریان انجام شد ویکی از مداحان در سوگ امام مرثیه سرایی کرد.

 • برچسب ها : ,

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "امام جمعه عسلویه: افرادی که مردم را طبقه‌بندی می‌کنند ادامه‌دهنده راه امام نیستند"

  نظرات

  پربحث ترین ها