امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 30 Apr 2017 | کد خبر : 1910
 • امام جمعه شهرستان عسلویه : انتخابات وسیله ای چند منظوره برای نظام اسلامی است ، اهداف مهمی درانتخابات ما نهفته است   امام جمعه عسلویه درخطبه های امروز نماز جمعه  با اشاره به بیانات حضرت امام(ره) در مورد انتخابات بیان کرد: امام ...

  امام جمعه شهرستان عسلویه : انتخابات وسیله ای چند منظوره برای نظام اسلامی است ، اهداف مهمی درانتخابات ما نهفته است

   

  امام جمعه عسلویه درخطبه های امروز نماز جمعه  با اشاره به بیانات حضرت امام(ره) در مورد انتخابات بیان کرد: امام فرمود که از جمله اموری که اجانب به آن دامن می‌زنند همین مسئله انتخابات است؛ در جریان فتنه ۸۸  دشمنان ۱۵ سال کار و هزینه کردند که انقلاب و نظام را نشانه روند. برای هر انتخاباتی دشمن برنامه دارد چون ایران اسلامی ام‌القرای جهان اسلام و تکیه‌گاه و قوت قلب مظلومان عالم است. ایران برای دشمنان خیلی مهم است، ایران نوکر آنها نیست و مستقل است، ندای انقلاب در سراسر جهان پیچیده و منحصر به چند کشور اطراف نیست.

   

  وی با ذکر بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان گفت: آقا فرمودند مردم عزیز ایران انتخابات را یک وظیفه می‌دانند. انتخابات هم حق است و هم وظیفه؛ حق و وظیفه‌ای شرعی قانونی عرفی منطقی است.

   

  هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه انتخابات یک وسیله چند منظوره برای نظام اسلامی است، ادامه داد: اهداف مهمی در انتخابات ما نهفته است و نباید از این حق و وظیفه بگذریم. رهبر معظم انقلاب فرمودند به نامزدهای این انتخابات می‌گویم که قول بدهند برای پیشرفت کشور و توسعه اقتصادی و باز کردن گره‌ها نگاهشان به بیرون مرزها نباشد.

   

  وی به وظایف مردم در انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: ما در انتخابات چند وظیفه داریم؛ اول اینکه در انتخابات حضور پیدا کنیم، دومین وظیفه انتخاب اصلح است، سومین وظیفه تشویق و ترغیب دیگران و روشنگری و بصیرت است، این وظیفه سنگین‌تر است، وظیفه چهارم توجه به معیارها در انتخاب اصلح است، معیارها این است که مومن‌تر با تقواتر، متعهدتر، انقلابی‌تر، ولایت‌مدارتر و ساده‌زیست‌تر انتخاب کنیم. این ملاک‌ها را در نظر بگیریم و در انتخابات شوراها هم این ملاک‌ها را در نظر بگیریم و فرد دلسوز نسبت به مردم و نظام و انقلاب انتخاب کنیم،

 • برچسب ها : , , ,

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "امام جمعه شهرستان عسلویه : انتخابات وسیله ای چند منظوره برای نظام اسلامی است ، اهداف مهمی درانتخابات ما نهفته است"

  نظرات

  پربحث ترین ها