امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 4 Feb 2017 | کد خبر : 1869
 • سید علی هاشمی نژاد امام جمعه و عبدالله نادری فرماندار عسلویه طی پیام مشترکی دهه فجر انقلاب  اسلامی را به مردم شهرستان عسلویه تبریک گفتند.  متن پیام بدین شرح است؛ دهه فجر طلوع آفتاب،جشن بالندگی و تابندگی انقلاب اسلامی و ثمره ایستادگی،پایمردی ...

  سید علی هاشمی نژاد امام جمعه و عبدالله نادری فرماندار عسلویه طی پیام مشترکی دهه فجر انقلاب  اسلامی را به مردم شهرستان عسلویه تبریک گفتند. 

  متن پیام بدین شرح است؛

  دهه فجر طلوع آفتاب،جشن بالندگی و تابندگی انقلاب اسلامی و ثمره ایستادگی،پایمردی و یادآور رشادت ها و سرافرازی های ملت قهرمان ایران اسلامی است که در سایه رهبری حضرت امام (ره) و اتحاد و همبستگی مردم پایه های رژیم استبداد ستم شاهی را در هم کوبیده و نظامی مبتنی بر آموزه های دینی و بر پایه استقلال،آزادی و جمهوری اسلامی را متجلی ساختند.
  دهه فجر فرصت ارزشمندی است تا دستاوردها و برکات عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی به صورت خلاقانه و هنرمندانه برای مردم تبیین و تشریح داده شود و این موضوع باید در اولویت کاری دست اندرکاران و خدمتگذران به نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گیرد.
  اینجانبان ضمن تبریک فرا رسیدن سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی از مردم همیشه در صحنه شهرستان عسلویه در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل دعوت می نمائیم تا همگام با سایر مردم در سراسر میهن عزیز اسلامی در صفوف به هم پیوسته در مراسمات دهه مبارک فجر به ویژه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت نموده و بار دیگر با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمایند.

 • برچسب ها : , ,

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "پیام مشترک امام جمعه و فرماندارعسلویه به مناسبت آغاز دهه فجر"

  نظرات

  پربحث ترین ها