امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه 27 Sep 2016 | کد خبر : 1802
 • ساختمان حوزه مقاومت بسیج سيدالشهدا منطقه ويژه انرژي پارس در اين منطقه با حضور بسیجیان، خانواده معظم شهداء و ایثارگران، اهالی رسانه و مسئولان شهرستان عسلويه افتتاح و به بهره برداری رسید. در این مراسم سرهنگ خرمدل جانشين فرمانده سپاه حضرت ...

  ساختمان حوزه مقاومت بسیج سيدالشهدا منطقه ويژه انرژي پارس در اين منطقه با حضور بسیجیان، خانواده معظم شهداء و ایثارگران، اهالی رسانه و مسئولان شهرستان عسلويه افتتاح و به بهره برداری رسید.

  در این مراسم سرهنگ خرمدل جانشين فرمانده سپاه حضرت امام صادق(ع) استان بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین هاشمي نژاد امام جمعه شهر عسلويه، نادري فرماندار عسلويه‏، مهدي يوسفي رييس منطقه ويژه انرژي پارس و فرماندهان حوزه های مقاومت و جمعی از مسئولان اين شهرستان حضور داشتند.

  حميد خرمدل در این مراسم با تقدیر و تشکر از فرمانداری، شهرداری، معاونت مهندسی سپاه و سایر مسئولان شهرستان که با مجموعه سپاه نهایت همکاری را داشتند، اظهار داشت: بسیج منطقه ويژه در تمام عرصه ها حضور فعال و جهادی دارد.

  وی تأکید کرد: همزمان با بهره برداری از ساختمان حوزه های مقاومت در سال 95  که سال اقدام و عمل است، با تلاشی مضاعف در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری گام برداشته شود.

  خرمدل افزود: بسیج همواره در همه مراحل موجب سرافرازی انقلاب اسلامی است، چرا که بسیاری از دستاوردهای انقلاب بر پایه تفکر بسیجی ایجاد شده است./ منبع:سپاس

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "افتتاح ساختمان حوزه مقاومت بسیج سيدالشهدا منطقه ويژه انرژي پارس"

  نظرات

  پربحث ترین ها