امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه 27 Sep 2016 | کد خبر : 1798
 • دوشنبه‌شب در آیینی با حضور مسئولان سپاه استان بوشهر و شهرستان عسلویه و مدیران ارشد صنعت نفت در پارس جنوبی و جمعی از بسیجیان و رزمندگان و خانواده‌های شاهد و ایثارگر، همایش بزرگ آلاله‌های گلگون به منظور تجلیل از پیشکسوتان ...

  دوشنبه‌شب در آیینی با حضور مسئولان سپاه استان بوشهر و شهرستان عسلویه و مدیران ارشد صنعت نفت در پارس جنوبی و جمعی از بسیجیان و رزمندگان و خانواده‌های شاهد و ایثارگر، همایش بزرگ آلاله‌های گلگون به منظور تجلیل از پیشکسوتان ایثار و مقاومت در عسلویه برگزار شد.

  مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی در همایش آلاله‌های گلگون اظهار داشت: اگر شهرستان عسلویه را به قطب اقتصاد ایران می‌شناسند و در سایه امنیت می‌توانیم تولید کنیم و صنعت را بچرخانیم باید قدردان همه شهدا و رزمندگان و ایثارگران باشیم.

  مهدی یوسفی تصریح کرد: حمایت و قدردانی از رزمندگان و ایثارگران یک کار عقلانی است و هر کسی در هر حزب و تفکری این عمل را تایید می‌کند و قبول دارد چون بالاترین فاکتور در هر کشوری امنیت است.

  وی گفت: امنیت بالاترین نعمت است و ما این نعمت و امنیت را از رزمندگان و شهدایی داریم که از کیان جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده‌اند.

  مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس یادآور شد: تجلیل و پاسداشت یاد و نام حماسه‌آفرینان دوران دفاع مقدس باید مورد توجه و تاکید قرار گیرد و در این مسیر نباید کم‌کاری شود.

  در این آیین از رزمندگان و ایثارگران و پیشکسوتان حماسه و ایثار شهرستان عسلویه تجلیل به عمل آمد

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "با برگزاری همایش آلاله‌های گلگون رزمندگان و ایثارگران عسلویه تجلیل شدند"

  نظرات

  پربحث ترین ها