امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه 27 Sep 2016 | کد خبر : 1796
 • حجت الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه عسلویه در پیامی آغاز سال تحصیلی را به  معلمان ،اساتید و دانش آموزان و‌دانشجویان تبریک شهرستان عسلویه تبریک گفت .  به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه عسلویه متن پیام تبریک بدین شرح است :  هل ...

  حجت الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه عسلویه در پیامی آغاز سال تحصیلی را به  معلمان ،اساتید و دانش آموزان و‌دانشجویان تبریک شهرستان عسلویه تبریک گفت .

   به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه عسلویه متن پیام تبریک بدین شرح است :

   هل یستوی الذین یعلمون و الذین لا یعلمون (زمر 9)

  به نام آنکه جان را فکرت آموخت                       چراغ دل به نور جان بر افروخت

  به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت،

  بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشایند.

  همان گونه که فروردین نوید بخش حیات مجدد طبیعت است، مهر ماه یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است.

  آغاز سال تحصیلی جدید را به معلمین پرتلاش و دانش آموزان خلاق و آینده ساز کشور تبریک و تهنیت عرض می نماید.

  با امید به اینکه با اکسیر دانایی و توانایی مرزهای جدید علم و دانش و پژوهش را درنوردیم و با پیوند علم و ایمان، قله های رفیع بهروزی و پیروزی و کامیابی را فتح نماییم و با گام های مصمم و استوار،  ایران جاویدان را سرافراز و سربلند سازیم.

  پیروز و موفق و سربلند باشید

  یکم مهرماه یکهزار و سیصد و نود و پنج

  سید علی هاشمی نژاد امام جمعه عسلویه

 • برچسب ها : ,

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "پیام امام جمعه عسلویه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید"

  نظرات

  پربحث ترین ها