امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه 27 Sep 2016 | کد خبر : 1792
 • حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد امام جمعه عسلویه در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی تبریک گفت .   متن این پیام بدین شرح می باشد :  شهادت  لاله ها را چیدنی کرد به ...

  حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد امام جمعه عسلویه در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی تبریک گفت .

    متن این پیام بدین شرح می باشد :

   شهادت  لاله ها را چیدنی کرد

  به چشم دل خدا را دیدنی کرد

  ببوس ای خواهرم قبر برادر

  شهادت سنگ را بوسیدنی کرد

  « قیصر امین پور »

   دفاع مقدس ، ادامه دهنده همان راهی بود که حسین بن علی (ع) در کربلا آغاز نمود تا ریشه ی ظلم و جور ، بی عدالتی و بی کفایتی  و شر و منکر را بخشکاند و  با خون خویش درخت اسلام را آبیاری کرد تا پرچم عدالت و معروف را برافرازد .

   ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس با خون های جوانان و پیران ، زنان و مردان  خود دوباره در برابر استکبار و یزیدی های زمانه خود قد علم کردند تا مبادا نظام مقدس جمهوری اسلامی ، این شجره ی طیبه که با رهنمودهای حکیمانه پیر خمین و فرزند حسین (ع) کاشته شده ، خشکیده شود .

  و‌ امروز ما در جهان اسلام  به پشتوانه همین ایثار و‌ رشادت ها است که در عرصه های مختلف سیاسی ، علمی ، ورزشی و غیره حضور می یابیم .

  دیروز خون ها برای نظام ریخته شد و امروز باید قدردان آن خون ها بود .

   و چه خوش گفت حضرت امام خامنه ای دامة برکاته مد ظله : جنگ تحمیلی را دشمن برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت ، اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله ورتر شدن نیروی انقلاب و روحیه انقلابی شد .

   والسلام علیکم ورحمة الله و برکاته

  سی و یکم شهریورماه یکهزار و‌سیصدو نود وپنج

  سید علی هاشمی نژاد

  امام جمعه عسلویه

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "پیام تبریک امام جمعه شهرستان عسلویه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس"

  نظرات

  پربحث ترین ها