امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهار شنبه 14 Sep 2016 | کد خبر : 1781
 • سید علی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه با اشاره به بیانات رهبری در دیدار خانواده‌های شهدا حادثه منا اظهار داشت: به فرموده رهبری، آل خبیث و پلید سعود نشان داد این حکومت لایق اداره حرمین شریفین نیست. وی ادامه داد: ...

  سید علی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه با اشاره به بیانات رهبری در دیدار خانواده‌های شهدا حادثه منا اظهار داشت: به فرموده رهبری، آل خبیث و پلید سعود نشان داد این حکومت لایق اداره حرمین شریفین نیست.

  وی ادامه داد: همه فهمیدند این رژیم لیاقت اداره حج را ندارد و همه مسلمانان باید بدانند که آل سعود بی کفایت است و مسلمانان باید برای اداره حرمین شریفین تدبیری بیاندیشند.

  امام جمعه عسلویه خاطرنشان کرد: آل سعود امسال تعداد زیادی از مسلمانان از ایران و برخی کشورها را از حج محروم کرد و آنهایی هم که به حج می روند تحقیر می‌شوند.

  وی بیان کرد: رژیم سعودی با پشتوانه آمریکا در عراق، سوریه، یمن و بحرین جنایت می‌ کند؛ در حادثه منا نیز آمریکا پشتیبان آنها بود و اگر در محکمه‌ای قرار است آل سعود محاکمه شود باید آمریکا هم به عنوان شریک جرم آنها محاکمه شوند.

  هاشمی‌نژاد با اشاره به ۱۹ شهریور سالروز رحلت آیت الله طالقانی، اضافه کرد: آیت الله طالقانی شخصیت مبارز و مجاهدی بود که در رژیم ستم شاهی زندان طولانی رفت شکنجه شد و بازوی توانمند حضرت امام بود و اولین نماز جمعه تهران را به فرمان امام به امامت ایشان اقامه شد.

  وی با اشاره به ۲۰ شهریور سالروز شهادت شهید محراب آیت الله مدنی امام جمعه تبریز، خاطرنشان کرد: ایشان معلم اخلاق و اسوه تقوا بود یادش را گرامی می‌دارم.

  امام جمعه عسلویه با تبریک پیشاپیش روز عرفه و عید قربان و دهه امامت و عید سعید غدیر، افزود: دعای عرفه در مصلا برگزار می‌شود و همچنین نماز عید قربان در مصلا برگزار می شود که برادران و خواهران در برنامه‌های این ایام شرکت کنند.

  وی با اشاره به اینکه کشور ما دارای جمعیت جوان است و در استان ما نیز جوانان بخش عمده جمعیت را تشکیل می‌دهند، تصریح کرد: زمینه تفریح وتفرج برای جوانان کم است و ورزش فوتبال بخشی از سرگرمی وتفریح سالم جوانان است که باید توجه بیشتری به آن شود درموضوع عدم پخش مناسب مسابقه فوتبال تیم ملی ایران وچین جوانان گلایه مندبودند صدا و سیما تدبیر بیندیشد تا این برنامه ها به موقع پخش شود.

  پس از پایان نماز جمعه، نمازگزاران در راهپیمایی با شعارهای کوبنده جنایت آل سعود در حادثه منا و جنایت آل خلیفه دربحرین را محکوم کردند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "امام جمعه عسلویه: زمینه تفریح و تفرج برای جوانان استان بوشهر کم است"

  نظرات

  پربحث ترین ها