امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 9 May 2015 | کد خبر : 1362
 • امام‌جمعه عسلویه خطاب به فرماندار گفت: تأسف می‌خورم، مسئولین اجرایی به‌جایی اینکه برای جلسه قرآن برنامه‌ریزی کنند، بیایند جلسه قرآنی را به هم بزنند و به قرآن بی‌حرمتی کنند/ مگر در این منطقه، فقط همین یک سالن منطقه ویژه هست ...

  امام‌جمعه عسلویه خطاب به فرماندار گفت: تأسف می‌خورم، مسئولین اجرایی به‌جایی اینکه برای جلسه قرآن برنامه‌ریزی کنند، بیایند جلسه قرآنی را به هم بزنند و به قرآن بی‌حرمتی کنند/ مگر در این منطقه، فقط همین یک سالن منطقه ویژه هست که باید دو جلسه در یک‌زمان در آن برگزار شود، این چطور برنامه‌ریزی است؟

   حجت‌الاسلام سید علی هاشمی نژاد امام‌جمعه عسلویه، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در جمع فرهنگیان، گفت: آینده دنیای ما و جامعه ما، به آموزش‌وپرورش و فرهنگیان وابسته است و هیچ دستگاهی به این اهمیت و عظمت نداریم.

  وی تأکید کرد: دنیا می‌داند ایران اسلامی دارای قدرت و عظمت است، چراکه این تحریم‌ها و مشکلات بر هر کشوری وارد می‌شد، آن کشور از پا می‌افتاد اما نظام ما پیشرفت کرده است.

  امام‌جمعه عسلویه خطاب به تیم مذاکره‌کننده، بیان کرد: تیم مذاکره‌کننده، زیر فشار و تهدید، هیچ گفتمانی را نپذیرند به خاطر اینکه ملت ایران، زیر بار زورگویی نمی‌رود، همه تحریم و دشمنی ها را تحمل می‌کند و از تیم مذاکره‌کننده می‌خواهیم هیبت و عظمت نظام را نشکند.

  سازمان‌های بین‌المللی به خواب‌رفته‌اند

  حجت‌الاسلام هاشمی گفت: سازمان‌های بین‌المللی به خواب‌رفته‌اند، نامردی و بی‌انصافی هم حدی دارد، عربستان خبیث مثل رژیم صهیونیستی کودک کش دارد در یمن جنایت می‌کند.

  وی خطاب به سازمان‌های بین‌المللی گفت: اگر به رژیم صهیونیستی حمله می‌شد هم ساکت بودید یا فقط الآن کر وکور شده اید، چرا شما که ادعای انسان بودن را دارید، حیوان صفت شده اید و بدون دلیل به کشور همسایه حمله می کنید و ملتی را که خواهان آزادی و اداره کشورشان هستند، به خاک و خون می‌کشید.

  خطیب نماز جمعه عسلویه اظهار داشت: در جلسه‌ای که با شوراها، دهیاران و شهرداران داشتیم، مشکلاتی از قبیل مشکل آب، اشتغال و آلودگی هوا را مطرح کردند؛ سفره اشتغال پهن‌شده حیف است مردم این منطقه بی‌بهره باشند.

  چرا نباید از این معلمان تجلیل شود و با آنها این‌جور برخورد کنند

  حجت‌الاسلام هاشمی ادامه داد: مشکل آب باید باتدبیر حل شود و نباید عوام‌فریبی کرد و بحث شهر شدن بیدخون و چاه مبارک را مسئولین پیگیری کنند.

  امام‌جمعه عسلویه خطاب به فرماندار، گفت: تأسف می‌خورم، مسئولین اجرایی به‌جای اینکه برای جلسه قرآن برنامه‌ریزی کنند، بیایند جلسه قرآنی را به هم بزنند و به قرآن بی‌حرمتی  کنند.

  وی ادامه داد:  چرا باید یک نفر بیاید و تشنج ایجاد کند و به معلمان بی‌حرمتی کند؛ معلمان در این منطقه خودشان در سختی و مشکل هستند، معلم نمونه، معلم بسیجی و ایثارگر زحمت می‌کشد، چرا نباید از این معلمان تجلیل شود و با آنها این‌جور برخورد کنند.

  برای مدیریت اجرایی شهرستان متأسفم

  حجت‌الاسلام هاشمی تأکید کرد: مگر در این منطقه، فقط همین یک سالن منطقه ویژه است که باید دو جلسه در یک‌زمان در آن برگزار شود، این چطور برنامه‌ریزی است؟ برای مدیریت اجرایی شهرستان متأسفم.

  خطیب نماز جمعه عسلویه ادامه داد: جلسه قرآنی تعطیل شود و مراسم تجلیل از معلمان انجام نگیرد و به آن‌ها بی‌حرمتی شود، اگر راه را بلد نیستید، مشورت بگیرید؛ تا الآن آرام حرف زده ام، اما از کسی ترس ندارم.

  امام‌جمعه عسلویه اظهار داشت: چرا دروغ می‌گویید، چه معنی می‌دهد که به حرف خودتان اهمیت قائل نیستید، مدت کوتاه مدیریت و خدمت تمام می‌شود، عمر انسان هم تمام می‌شود، درست مدیریت کنید.

  حجت‌الاسلام هاشمی گفت: ایران از این حزب و ‌گروهی گرایی دارد رنج می‌برد، ما فقط یک‌راه داریم و آن راه، امام خامنه‌ای است؛ وقتی نصیحت می‌کنیم و حرفی می‌زنیم، هدفی نداریم جز اینکه درد و مشکل مردم را بیان کنیم.

 • برچسب ها : , ,

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "انتقاد امام جمعه عسلویه ازمدیریت اجرایی شهرستان"

  نظرات

  پربحث ترین ها