امروز برابر است با
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : پنجشنبه 12 Feb 2015 | کد خبر : 1251
 • امام جمعه عسلویه صبح امروز در این مراسم با تقدیر از حضور باشکوه مردم در این مراسم اظهار داشت: مردم بار دیگر با حضور باشکوه خود پاسخ دشمنان نظام و انقلاب را دادند. حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد خاطرنشان کرد: این حضور ...

  امام جمعه عسلویه صبح امروز در این مراسم با تقدیر از حضور باشکوه مردم در این مراسم اظهار داشت: مردم بار دیگر با حضور باشکوه خود پاسخ دشمنان نظام و انقلاب را دادند.

  حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد خاطرنشان کرد: این حضور پیام‌های زیادی برای دشمنان نظام دارد و انتظار می‌رود با این حضور مسئولان بیش از گذشته به ظرفیت‌های مردمی توجه کنند.

  وی یادآور شد: دشمنان نظام اسلامی به دنبال زیر سئوال بردن ارزش‌ها و معنویات هستند و می‌خواهند جوانان را از نظام جدا کنند که البته هیچگاه به موفقیت نمی‌رسند.

  امام جمعه عسلویه گفت: مردم عسلویه اعم از شیعه و سنی در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشارکت کرده‌اند و به فضل خدا همواره این اتحاد حفظ خواهد شد.

  هاشمی‌نژاد افزود: خدمت‌رسانی به مردم باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد و باید از حضور مردم و دفاع مردم از انقلاب تقدیر کنیم.

  امام جمعه عسلویه با اشاره به جایگاه ولایت فقیه گفت: با رهبر فرزانه انقلاب، هیچگاه از اهداف متعالی نظام کوتاه نمی‌آییم و با اقتدار و وحدت آرمان‌های امام راحل را پاس می‌داریم.

  هاشمی‌نژاد افزود: هیچ گونه شک و تردیدی در عزم و اراده ملت برای مقابله با توطئه‌های دشمنان وجود ندارد و مردم همواره از نظام دفاع می‌کنند.

  مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن عسلویه از فلکه لنج آغاز و تا پارک مروارید ادامه داشت و شیعه و سنی شرکت کردند.

  در این آیین همچنین سرود انقلاب دانش‌آموزان همنوا با ۱۳۵۷ دانش آموز سراسر کشور اجرا شد./عسلویه نیوز

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "هیچگاه از اهداف متعالی نظام کوتاه نمی‌آییم"

  نظرات

  پربحث ترین ها